O SunnyErgia

Naszym priorytetem jest znalezienie kompromisu pomiędzy estetyką i optymalnym wkomponowaniem instalacji fotowoltaicznej a wydajnością całego systemu. Staramy się znaleźć rozwiązania spełniające powyższe założenia w przypadku nawet najbardziej problematycznych i skomplikowanych dachów. 
Nasz Zespół

Nasza kadra posiada nie tylko odpowiednie wykształcenie, ale przede wszystkim bogate doświadczenie w zakładaniu instalacji fotowoltaicznych. Fotowoltaika jest gałęzią OZE (Odnawialne Źródła Energii) bardzo dynamicznie rozwijającą się, dlatego też nieustannie staramy się podnosić nasze kwalifikacje biorąc udział w szkoleniach branżowych.

Projekt

Doskonale rozumiemy fakt, że założenie instalacji fotowoltaicznej jest długoterminową inwestycją i niemałym wydatkiem, dlatego też przedstawiamy klientom ofertę w kliku wariantach, z których każdy będzie miał możliwość wybrania tej optymalnej. Liczy się dla nas zadowolenie klienta. 

Nie boimy się podczas rozmowy, proponować naszym klientom rozwiązań, które odbiegają od ich pierwotnych założeń - czasami z racji doświadczenia po prostu widzimy więcej możliwości. 

Audyt

Za każdym razem dostosowujemy projekt do indywidualnych potrzeb klienta a także warunków jakie zastaniemy na miejscu.  Każdy montaż poprzedzony jest audytem, podczas którego zbieramy szczegółowe informacje na temat potrzeb klienta oraz warunków technicznych powierzchni, na której planowana jest instalacja. 

Montaż

Pracujemy na komponentach najwyższej jakości, starannie dobieramy elementy, z których będzie składać się instalacja. Doskonale wiemy, że instalacja fotowoltaiczna to nie tylko panele słoneczne i inwerter, to także okablowanie, złączki, uchwyty, stelaże, bezpieczniki. Całość instalacji jest tak wytrzymała, jak jej najmniejsze i najsłabsze elementy, dlatego też duży nacisk kładziemy na odpowiedni dobór przysłowiowej śrubki. 

© 2018 Proudly created with SunnyErgia

  • Facebook Clean
  • LinkedIn Clean